Asistentka daňového poradce (SŠ) - 1/2 úvazek

Hovoříte anglicky nebo německy a  orientujete v oblasti účetnictví nebo daní? Případně máte vzdělání ekonomického směru (SŠ stačí) a láká vás práce v mezinárodní daňově poradenské společnosti?

Pro našeho klienta, daňově poradenskou, auditorskou a právní společnost, hledáme kandidáta na pozici asistent/ka daňového poradce na částečný nebo plný úvazek.

obrazek

Místo Datum otevření Branže Požadované vzdělání Požadované zkušenosti
Praha 1. 7. 2021 Finance & Legal 1 rok

Náplň práce:

  • Poskytování podpory manažerovi/daňovému poradci při sestavování daňových přiznání, psaní stanovisek, reportingu atp.,
  • sestavování intrastat hlášení,
  • tvorba účetních závěrek

Rádi bychom:

  • Středoškolsky vzdělaného/vzdělanou kandidátku/kandidáta s ekonomickým zaměřením, ideálně pak někoho, kdo má už 1-2 roky zkušenosti z oboru - není však podmínkou.
  • Podmínkou je AJ nebo NJ na úrovni, která umožňuje plynule komunikovat a pracovat na profesionální úrovni.

Co nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti,
  • flexibilitu,
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy,
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje - jazykové a odborné kurzy
  • pravidelné sportovní a kulturní akce,
  • multisportku,
  • stravenky.

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám Vaše CV a/nebo pouze kontaktní údaje. Každého kandidáta budeme kontaktovat.

Zaslat životopis

Nejste si jisti, že tato pozice je pro vás vhodná, nebo nechcete v této fázi ještě zasílat vaše osobní údaje a vaše CV? Zavolejte nám na tel.: +420 775 680 057, nebo vložte zde Váš mail a telefonní číslo.

Chci více informací

Získejte zdarma ebook "Behaviorální přístup k prodeji"

Přihlaste se a dostávejte zdarma všechny nové příspěvky v blogu

Přihlaste se k odběru nových pozic