Konstruktér - CAD Designer

Jste absolventem střední školy technického směru nebo Vás prostě jen baví technické kreslení v 3D CAD programech a hledáte pro sebe pracovní uplatnění? Chtěl/a byste nastartovat svou kariéru v mezinárodní výrobní společnosti?

Pro našeho klienta, celosvětového dodavatele filtračních systémů pro průmyslové trhy, hledáme šikovného kandidáta na pozici Konstruktér – CAD designer.

Místo Datum otevření Branže Požadované vzdělání Požadované zkušenosti
Kadaň 20. 6. 2016 Průmyslová výroba 1 rok

obrazek

Hlavní náplň práce:

  • Tvorba 3D modelů a výkresové dokumentace
  • Prověřování a řešení podmínek realizovatelnosti výkresů
  • Reakce na přání zákazníka – úprava stávající dokumentace, zapracování změn do současné výkresové dokumentace
  • Spolupráce s ostatními členy CAD týmu (v Čechách i v zahraničí)

Jako konstruktér byste měl/a mít:

  • Ukončené SŠ vzdělání technického směru
  • Krátkou praxi v 3D CAD programech, například Unigraphics, SolidWorks, SolidEdge, CATIA
  • Mírně pokročilou úroveň anglického jazyka
  • Aktivní přístup k práci, chuť dotahovat věci do úplného konce
  • Schopnost čtení technické dokumentace

Nabízíme Vám:

  • Perspektivní práci v mezinárodní společnosti výhradního postavení se zakázkovou (neseriovou) výrobou
  • Velmi dobré technické zázemí společnosti – moderní technologie
  • Motivující finanční ohodnocení - fixní složka + bonusy/prémie
  • Zaměstnanecké benefity – příspěvek na penzijní/životní pojištění, stravenky, 5 týdnů dovolené
  • Možnost i nutnost profesního i osobního rozvoje v kolektivu lidí, kterým jde o společnou věc

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám Vaše CV a/nebo pouze kontaktní údaje. Každého kandidáta budeme kontaktovat.

Zaslat životopis

Nejste si jisti, že tato pozice je pro vás vhodná, nebo nechcete v této fázi ještě zasílat vaše osobní údaje a vaše CV? Zavolejte nám na tel.: +420 775 680 057, nebo vložte zde Váš mail a telefonní číslo.

Chci více informací

Získejte zdarma ebook "Behaviorální přístup k prodeji"

Přihlaste se a dostávejte zdarma všechny nové příspěvky v blogu

Přihlaste se k odběru nových pozic