Podnikatelský poradce

Máte duši obchodníka a umíte naslouchat přáním klientů? Baví Vás budování a rozvíjení vztahů se zákazníky? Jste komunikativní, cílevědomý člověk, který má chuť se nadále rozvíjet?

Pro našeho klienta, banku, která poskytuje služby podnikové i soukromé klientele, hledáme vhodného kandidáta na pozici podnikatelského poradce do Jablonce nad Nisou.

Místo Datum otevření Branže Požadované vzdělání Požadované zkušenosti
Jablonec nad Nisou 4. 8. 2016 Bankovnictví 2 roky

obrazek

Vaše pracovní náplň:

  • Správa a akvizice podnikatelů a menších firem do obratu 50 milionů
  • Analýza potřeb klienta, následné poradenství a prodej produktů a služeb
  • Analýza ekonomické situace klienta, následný návrh finančního plánu
  • Pravidelné schůzky s klienty
  • Vedení klientské dokumentace

Požadujeme:

  • Zkušenost z pozice bankéře, finančního poradce nebo se správou klientského portfolia
  • Orientaci v podnikatelském prostředí a ekonomických výkazech
  • Osobnost obchodníka, kterého prodej produktů a komunikace se zákazníky baví
  • Chuť učit se novým věcem

Nabízíme Vám:

  • Možnost výrazně ovlivnit výši svého výdělku (fixní část + variabilní složka)
  • Prostor pro osobnostní o profesní rozvoj
  • Zázemí stabilního týmu, ve kterém panuje důvěra a přátelské vztahy
  • Zaměstnanecké benefity klasické (stravenky, příspěvek na volný čas a zdraví) + benefity na míru (výhodný úrok na hypotéku, příspěvek na penzijní či životní pojištění, slevy u partnerů)

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám Vaše CV a/nebo pouze kontaktní údaje. Každého kandidáta budeme kontaktovat.

Zaslat životopis

Nejste si jisti, že tato pozice je pro vás vhodná, nebo nechcete v této fázi ještě zasílat vaše osobní údaje a vaše CV? Zavolejte nám na tel.: +420 775 680 057, nebo vložte zde Váš mail a telefonní číslo.

Chci více informací

Získejte zdarma ebook "Behaviorální přístup k prodeji"

Přihlaste se a dostávejte zdarma všechny nové příspěvky v blogu

Přihlaste se k odběru nových pozic