Risk Underwriter

Jste rozený analytik a chcete nastartovat svou kariéru v mezinárodní společnosti? Finanční výkazy jsou vám blízké a baví vás pečlivá, analytická práce? Umíte se samostatně rozhodovat a láká vás možnost kariérního růstu?

Pak pro vás máme zajímavou pracovní nabídku!

obrazek

Pro našeho klienta, celosvětově působící společnost zabývající se pojištěním pohledávek, hledáme kandidáta na pozici risk underwriter.

Místo Datum otevření Branže Požadované vzdělání Požadované zkušenosti
Praha 9. 8. 2018 Finanční služby firmám 1 rok

Pracovní náplň pozice:

  • Hodnocení finanční situace českých společností na základě finančních i nefinančních informací
  • Odpovědnost za přidělené portfolio společností
  • Rozhodování o požadovaných pojistných limitech
  • Monitoring bonity klientů v průběhu roku
  • Příprava návrhů pro schválení

Hledáme kandidáta, který:

  • Má VŠ ekonomického směru
  • Zná dobře finanční výkazy
  • Má krátkou zkušenost z oboru kreditu nebo finanční analýzy (ca. 1-3 roky)
  • Umí dobře anglicky, nedělá mu problém ústní ani písemná komunikace
  • Je samostatný, pečlivý, analyticky zaměřený a nebojí se udělat vlastní rozhodnutí
  • Má zájem se učit nové věci a karíérně se vyvíjet

Co nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, příspěvěk na stravování ve výši 125 Kč, roční MHD
  • Krásné pracovní prostředí
  • Možnost učit se od profesionálů v oboru
  • Možnost přímo participovat na rozvoji pojišťovny pohledávek v ČR a poznat největší společnosti ve svých oborech

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám Vaše CV a/nebo pouze kontaktní údaje. Každého kandidáta budeme kontaktovat.

Zaslat životopis

Nejste si jisti, že tato pozice je pro vás vhodná, nebo nechcete v této fázi ještě zasílat vaše osobní údaje a vaše CV? Zavolejte nám na tel.: +420 775 680 057, nebo vložte zde Váš mail a telefonní číslo.

Chci více informací

Získejte zdarma ebook "Behaviorální přístup k prodeji"

Přihlaste se a dostávejte zdarma všechny nové příspěvky v blogu

Přihlaste se k odběru nových pozic