Účetní - senior

Jste zkušený/á účetní, který/á se nenechá jen tak něčím zaskočit? Umíte výborně anglicky a máte zkušenosti s poskytováním služeb externího účetnictví? Vyhovovala by vám práce nejprve na částečný úvazek, později na plný?

Náš klient, účetní kancelář zaměřující se na precizní vedení účetnictví svým klientům, hledá k sobě do týmu kolegu/kolegyni na pozici Účetní-senior na (prozatím) zkrácený úvazek.

obrazek

Místo Datum otevření Branže Požadované vzdělání Požadované zkušenosti
Praha 23. 10. 2019 Finance & Legal 5 let

Náplň práce

Náplní práce bude vedení komplexního účetnictví několika klientům, jak českým, tak zahraničním. Je vyžadována značná samostatnost při zpracování účetnictví, kdy většinu agenty zpracovává účetní sám, případně má možnost obrátit se ve složitějších daňových otázkách na daňového poradce.

Požadavky

Angličtina je součástí každodenní profesionální práce, proto je nutná velmi dobrá úroveň AJ. Německý jazyk je pro tuto pozici výhodou, nikoliv však podmínkou. Podmínkou je alespoň 5 letá zkušenost s vedením účetnictví.

Nabízíme

Společnost může nabídnout aktuálně zkrácený úvazek s budoucím přesahem do úvazku plného. Zároveň umožňuje postupné tvoření vlastního týmu, kdy po několika měsících je možné k sobě začít hledat juniora. Společnost nabízí možnost home office (max. 1/4 pracovní doby, po zaučení) a podílení se na zisku společnosti (bonusy vypláceny kvartálně).

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám Vaše CV a/nebo pouze kontaktní údaje. Každého kandidáta budeme kontaktovat.

Zaslat životopis

Nejste si jisti, že tato pozice je pro vás vhodná, nebo nechcete v této fázi ještě zasílat vaše osobní údaje a vaše CV? Zavolejte nám na tel.: +420 775 680 057, nebo vložte zde Váš mail a telefonní číslo.

Chci více informací

Získejte zdarma ebook "Behaviorální přístup k prodeji"

Přihlaste se a dostávejte zdarma všechny nové příspěvky v blogu

Přihlaste se k odběru nových pozic