Specialista/ka finančního oddělení - OBSAZENO

Jste absolventem školy s ekonomickým zaměřením a máte chuť nastartovat vaší kariéru v celosvětově působící IT společnosti? Láká vás prostředí společnosti střední velikosti (cca 60 lidí v ČR), kde stále lze udržovat neformální atmosféru a nejste svázán procesy? Vaší doménou je pečlivost, preciznost a máte rádi čísla? Pak pro vás máme ideální nabídku!

Pro našeho klienta, známou IT společnost zaměřující se na ochranu vašeho PC před viry apod., hledáme nového člena do týmu financí na pozici "specialista finančního oddělení".

obrazek

Místo Datum otevření Branže Požadované vzdělání Požadované zkušenosti
Praha 8. 11. 2019 IT software 1 rok

Náplň práce:

  • aktivní komunikace se zákazníky emailem a telefonicky
  • zpracovávání agendy banky
  • zodpovědnost za inventarizaci svěřených účtů (účty záloh aj.)
  • sestavování reportingového balíčku pro mateřskou společnost
  • aktivní komunikace s externí účetní společností
  • příprava podkladů pro management o čerpání rozpočtu
  • podílení se na procesu přípravy ročních plánů společnosti
  • kooperace na měsíčních a ročních závěrkách společnosti
  • evidence a kompletace dokumentů a jejich následná archivace

Požadujeme:

  • alespoň středoškolské vzdělání
  • znalost produktů MS Office, převážně MS Excel na pokročilé úrovni – kontingenční tabulky tě rozhodně neminou
  • znalost anglického jazyka na základní úrovni – psaná angličtina
  • zodpovědnost, svědomitost a pečlivost
  • aktivní přístup a snahu pracovat na sobě a vzdělávat se

Nabízíme:

Určitě tě také zajímá, co za to nabídneme my tobě:

  • smlouvu na dobu určitou na 3 roky (zástup za mateřskou dovolenou)
  • zajímavou práci, kde se určitě budeš mít možnost realizovat
  • zaškolení, další vzdělávání v oboru bereme jako samozřejmost
  • motivační složku mzdy, kterou vyplácíme podle dosažených výsledků
  • skvělého šéfa a k tomu návdavkem dvě báječné kolegyně (všichni tři ti budou ochotni kdykoli pomoci)
  • kolektiv dalších 60ti skvělých kolegů, s kterými je neskutečná zábava, a se kterými budeš mít možnost blíž se seznámit během našich teambuildingů, grilovaček a dalších podobných akcích.
  • spoustu firemních benefitů - plně hrazené 120 Kč stravenky, občerstvení na pracovišti, kurzy AJ, příspěvek do Cafeteria Sodexo aj.

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám Vaše CV a/nebo pouze kontaktní údaje. Každého kandidáta budeme kontaktovat.

Zaslat životopis

Nejste si jisti, že tato pozice je pro vás vhodná, nebo nechcete v této fázi ještě zasílat vaše osobní údaje a vaše CV? Zavolejte nám na tel.: +420 775 680 057, nebo vložte zde Váš mail a telefonní číslo.

Chci více informací

Získejte zdarma ebook "Behaviorální přístup k prodeji"

Přihlaste se a dostávejte zdarma všechny nové příspěvky v blogu

Přihlaste se k odběru nových pozic