Account and Business Development manager

Baví vás komunikace a péče o dobré vztahy s klienty? Máte rádi diář plný schůzek a udržování dobrých osobních vztahů? Máte zároveň obchodního ducha a kromě samotného udržování vztahů si dokážete představit i navazování nových obchodních kontaktů? Pak by vás mohla zajímat následující pracovní pozice, kde se nudit určitě nebudete! :)

Pro našeho klienta, dominantního hráče na trhu v oblasti telekomunikací, hledáme Account and Business Development Managera!

obrazek

Místo Datum otevření Branže Požadované vzdělání Požadované zkušenosti
Hradec Králové 13. 11. 2019 Služby firmám 2 roky

Hlavní pracovní náplň:

  • Zodpovědnost za zajištění vysoké kvality služeb pro klienta
  • Péče a udržování vztahů s důležitými partnery
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Zajišťování smluvních a ekonomický podmínek
  • Rozvoj a zvyšování objemu spolupráce

Hledáme takového kandidáta, který:

  • Má obchodního ducha a nebojí se nových výzev
  • Je silný v komunikačních, organizačních a prezentačních dovednostech a zároveň mu nechybí cit pro obchod
  • Je proaktivní, důsledný, samostatný a umí své okolí nadchnout pro věc
  • Umí komunikovat v angličtině na úrovni min. B1
  • Má pokročilou znalost práce v MS Office
  • Zná prostředí call centra/zákaznického centra a výhodou pro něho budou zkušenosti na obdobné pozici
  • Není negativista, máme rádi usměvavé kolegy :-)

Nabízíme vám:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti s přátelským kolektivem a prací v centru města v příjemném moderním prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Širokou škálu zajímavých zaměstnaneckých benefitů
  • Možný kariérní postup v rámci společnosti
  • Notebook a telefon i k soukromému užití
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové
  • Nástup: dle domluvy

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám Vaše CV a/nebo pouze kontaktní údaje. Každého kandidáta budeme kontaktovat.

Zaslat životopis

Nejste si jisti, že tato pozice je pro vás vhodná, nebo nechcete v této fázi ještě zasílat vaše osobní údaje a vaše CV? Zavolejte nám na tel.: +420 775 680 057, nebo vložte zde Váš mail a telefonní číslo.

Chci více informací

Získejte zdarma ebook "Behaviorální přístup k prodeji"

Přihlaste se a dostávejte zdarma všechny nové příspěvky v blogu

Přihlaste se k odběru nových pozic